GÜVENİN SEMBOLÜ

2014 yılında kurulan PISSARDE; yatırımcılar ve tüketiciler için her zaman güvenli liman, maksimum kâr ve insani gelişme-geliştirmeyi hedefler.

Parfüm, kozmetik, giyim, elektronik ticaret, aksesuar gibi 5 farklı alanda lider 6 firma; “Lelas, Osmanlı Oud, Herkes Trend, Nurxos, Femascu, Trizura”nın ana kuruluşu olan PISSARDE; inovasyonun gücüne, sektörel inovasyona ve çalışanlarının sektörel gelişimine önem vermektedir. %100 Türk Sermayesi olan PISSARDE; 20+ farklı ülkede 200’den fazla şubesi var ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Tarihçe

2014 yılında kurulan Pissarde; her gün kendisini büyütmekte ve yeni yatırımlarla vizyonunu, sermaye piyasasına ve tüketicilere ulaştırmaktadır. Şirketimiz hakkkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için,

Lütfen buraya tıklayınız

Yönetim ve Organizasyon

Yönetim kademesinin tamamında şeffaflık ve adeletli yönetim anlayışını benimseyen Pissarde; tüm yönetim süreçlerini oy birliği ve katılımcı demokrasi ile almaktadır.

Vizyon ve Misyon

Vizyon

Pissarde’nin temel vizyonu; çalıştığı her alanda alanının en iyisi olmak ve yenilikçi ürün ve hizmetleri ile tüketicilerin tam güvenini almak ve güven denilince ilk akla gelen marka olmaktır.

Asset-4
Mission

Misyon

Güvenin sembolü olarak; tüketicilere ve dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımızla birlikte tüm çalıştığımız alanlarda lokomotif bir şirketler topluluğu olmaktır

HEDEFLER

Çalıştığımız her alanda uzman ve lider, teknolojik yeniliğe açık, yönetim süreçlerinde fırsat ve cinsiyet eşitliğini sağlamış bir kurum olmayı arzuluyoruz. 2030 yılına kadar dünyanın 50 ülkesinde bulunmayı ana hedefimiz haline getirdik.

Çevre Etik Politikası

Çevre politikası, üretimde karbon kullanımı ve salınımı, karbon ayak izini minimum seviyeye getirmek şirketimizin ana önceliğidir. 2030 yılına kadar üretim ve dağıtım süreçlerinde karbon kullanımını sıfıra indireceğimizi öngörüyoruz.